Τα κορυφαία αθλητικά δρώμενα της Παρασκευής (8/12)

Intime
Φωτ. Intime

Γράφει THESSNEWS-DESK

Ο εντός έδρας αγώνας του Ολυμπιακού με τη Μπάγερν Μονάχου καθώς και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Θέλετε να μένετε ενημερωμένοι για τις εξελίξεις της επικαιρότητας;

Διαβάστε όλα τα τελευταία νέα από την Θεσσαλονίκη & την Ελλάδα, τη στιγμή που συμβαίνουν.

Μοιράσου το:

Σχετικά με τον αρθρογράφο THESSNEWS-DESK

Η συντακτική ομάδα του ThessNews.gr αποτελείται από επαγγελματίες δημοσιογράφους, τα αποκλειστικά ρεπορτάζ των οποίων έχουν αναπαραχθεί από το σύνολο των ηλεκτρονικών και των έντυπων Μέσων ενημέρωσης της επικράτειας.

/ Δείτε ακόμα

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

26.2.202411:15 πμ

Το ματς της Χιλής κόντα στην Αργεντινή για τα προκριματικά του AmeriCup σημαδεύτηκε από ένα ευχάριστο απρόοπτο. Ένα χαριτωμένο σκυλάκι μπήκε στο παρκέ και διέκοψε για λίγο την μπασκετική αναμέτρηση.     Μάλιστα, ο Λεάντρο Μπολμάρο της Αργεντινής πρόλαβε

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

26.2.20249:48 πμ

Η αναμέτρηση της Εθνικής μπάσκετ κόντρα στην Ολλανδία στο Ντε Χάαγκ στο πλαίσιο των προκριματικών του Eurobasket 2025 καθώς και οι αγώνες από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ξεχωρίζουν στο τηλεοπτικό πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της Δευτέρας.

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

26.2.20249:10 πμ

Οργή προκάλεσε ο Κριστιάνο Ρονάλντο με την άσεμνη κίνηση που έκανε στο τέλος του αγώνα που βρήκε την ομάδα του, Αλ Νασρ, νικήτρια με 3-2 στον αγώνα με την Αλ Σαμπάμπ για το Saudi Pro League. Σε βίντεο

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

25.2.20249:32 μμ

Δεύτερη σερί νίκη για τον Άρη στη Stoiximan Super League, καθώς μετά το διπλό στο Περιστέρι, νίκησε 2-0 και τον Βόλο στο Κλεάνθης Βικελίδης στο πλαίσιο της 24ης αγωνιστικής. Οι κίτρινοι έχουν μπροστά τους τα δύο ντέρμπι με Παναθηναϊκό

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

25.2.20247:20 μμ

Ο ΠΑΟΚ τα βρήκε… σκούρα στο Αγρίνιο για 70 λεπτά, όμως μετά τις αλλαγές του Λουτσέσκου βρήκε δύο τέρματα σε ένα λεπτό και νίκησε με 3-1 για την 24η αγωνιστική της Super League. Οι Θεσσαλονικείς χρειάστηκε να κάνουν ανατροπή